A man ksaj Frances e Serbis ju Q--t nana

  • Published on 15 June 2016

    Vënia në pranga e Ramush Haradinaj ngjalli reagime të shumta jo vetëm në Kosovë, dhe Shqipëri por në mbarë trevat dhe diasporen shqiptare, ku personalitete të shumta e quajtën absurditet arrestimin e tij.

    Për arrestimin e Haradinaj, ka reaguar edhe këngëtari Meda, i cili gjatë një koncerti, ka shprehur mbështetje për Haradinaj, dhe nuk ka ngurruar ti këndoje një këngë serbisë dhe Francës.” O lulia jone me limona ooo,,,Frances e Serbis ju Q--t nana ooo Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës u arrestua mbrëmjen e 4 Janarit nga autoritetet franceze në kuadër të një urdhër arresti ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia, fletë-arrest i cili ekziston prej vitit 2004./Shqiperiaime

    Category: Music